Do szkoły gotowi... start!

Wystartowaliśmy! 2 września oficjalnie rozpoczęliśmy rok szkolny 2013/2014. Pani Dyrektor wszystkich przywitała i przedstawiła wychowawców. Byliśmy świadkami wyjątkowej sytuacji – absolwent pierwszego rocznika naszej szkoły przyprowadził do klasy pierwszej swojego synka Ignasia. Podzielił się z nami ciepłą refleksją na temat „Szesnastki”, a my po raz kolejny przekonaliśmy się, że dobrze tu być. Ignaś był równie zadowolony co jego tata. Następnie pierwszoklasiści na dobry początek otrzymali od swojej wychowawczyni pamiętniki do zapisywania ważnych wydarzeń ze szkolnego życia – może tak właśnie zacznie się biografia przyszłego naukowca lub odkrywcy? W klasach wszyscy uczniowie zapoznali się z planem lekcji na kolejne dni i tak oto na powrót znaleźliśmy się w miejscu, w którym nauka przeplata się z zabawą, a sukcesy z niecierpliwością chcą dać się odnieść.

Owocnego roku szkolnego dla nas wszystkich!

SMP