Szanowni Państwo,

Fundusze zbierane na potrzeby Domu Samotnej Matki zostały przekazane Pani Sylwii Wasiak, kierowniczce ośrodka. Akcja sprawiła wielką radość dzieciom, a ich mamom dodała mnóstwo dobrej energii i motywacji.(podziękowania)

W sumie udało się nam zebrać 6800 zł (w tym 1200 zł od Szkoły i ok. 800 zł z kiermaszu - wielkie dzięki :))) i na kolonie pojedzie w lipcu sześcioro dzieci. Wszystkie nie mogły pojechać, więc mamy z DSM wybrały szóstkę, która nigdzie jeszcze nie była i która bardzo chce jechać:

- Michał Elert, 11 lat

- Jakub Matuszewski, 11 lat

- Klaudiusz Michalak, 12 lat

- Oliwia Laskowska, 9 lat

- Patrycja Matuszewska, 9 lat

- Kacper Michalak, 9 lat

Dzieciaki wyjadą do Mikoszewa nad morze (nie na Mazury jak wstępnie planowano), bo kolonie tam są nieco tańsze, a też bardzo ciekawe. Poza tym - bardzo chcą nad morze. Wg planów wyjadą już 15 lipca.

Na rzecz wyjazdu pozostałych dzieci trwa akcja w różnych firmach, ośrodkach. Cel jest taki, by młodsze dzieci (czwórka w wieku 7-9 lat, która bardzo chce jechać) - też miały taką szansę.

Została jeszcze trójka starszych dzieci w wieku 15-17 lat. Dla nich wyjazd planowany jest "w ostatniej kolejności". Może zatem zbierzemy dla tej trójki pieniądze na wyjazd na zimowisko? Nigdy w życiu jeszcze nie byli ani na zimowisku, ani w górach.

Tak wygląda bilans kolonijny. Ciesze się ogromnie, że się udało i bardzo serdecznie dziękuję naszej Szkole, zwłaszcza Pani Małgosi i Pani Dyrektor.

Serdecznie pozdrawiam,
Liliana Tytz