Turniej koszykówki

Dnia 8.05.2013 r. reprezentacje dziewcząt z klas V i VI  wzięły udział w Międzyszkolnych Zawodach Szkół Niepublicznych w piłce koszykowej. Turniej odbył się w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 74 przy ul. Smoleńskiego 31 w Warszawie. (zdjęcia).
W zawodach wzięło udział 5 drużyn ze szkół: SP 74, STO 4, STO 24, STO 16, NSP 94 Lauder Morasha.

Szkołę STO 16 reprezentowały następujące uczennice:

1. Julia Grajda
2. Kaja Huruk
3. Aleksandra Skórka
4. Anna Małkowska
5. Alicja Zawada
6. Małgorzata Kwiatkowska
7. Zuzanna Bratkowska
8. Zofia Mizgalewicz

Dziewczęta świetnie zaprezentowały się we wszystkich 4 meczach, aż w 3 meczach dużą przewagą punktową zdecydowanie wygrały. Niestety w jednym meczu zostały pokonane przez gospodarzy zawodów. W ostatecznym wyniku zajęły II miejsce.
W turnieju wytypowane zostały również najlepsze zawodniczki z każdej szkoły, w naszej szkole tytuł najlepszej otrzymała Julia Grajda z klasy V. Wszystkim dziewczętom dziękuję za wspaniałą walkę oraz zaangażowanie i dobrą zabawę.

Joanna Klonowska