Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej dla klas 3
8 kwietnia 2013

Relacja zawodniczki:

8 kwietnia byliśmy całą klasą na Turnieju Piłki Nożnej. Turniej odbywał się w dzielnicy Włochy.

Na początku była męcząca rozgrzewka. Jako pierwsze rozgrywki zaczęły dziewczyny z naszej klasy. Nie szło nam za dobrze, bo przegrałyśmy 1:3. Za to wygrałyśmy drugi mecz i było 2:0. To pewnie dzięki dopingowi chłopców, Tadzia i Pani Beatki. Następnie do akcji wkroczyli chłopcy. Kibicowałyśmy im aż nas rozbolały gardła. Maja C. tak krzyczała, że było ją słychać aż na końcu boiska. A boisko było ogromne ! Na koniec gdy już było rozdanie nagród, okazało się, że chłopcy mają dogrywkę. Ustalono, że zespół który pierwszy strzeli gola, ten wygrywa. Nagle Mati strzelił gola !!!

Dziewczyny piszczały, chłopcy od razu rzucili się na Mateusza. W ten właśnie sposób chłopcy zajęli drugie miejsce. I tak się właśnie złożyło, że dziewczyny też zajęły drugie miejsce. W szatni podzieliliśmy się cukierkami, które dostaliśmy i udaliśmy się z pucharami do szkoły. Podsumowując, byliśmy bardzo spoceni, ale rozegraliśmy niezłe mecze.

Milena z klasy 3

Relacja kibica:

W turnieju brały udział 4 drużyny chłopców i trzy drużyny dziewcząt. Nasze dziewczyny bardzo się starały i zdobyły dwa gole. Drużyna chłopców zagrała trzy mecze i dogrywkę. Mati i Krzyś M. grali w ataku, a Krzyś B. był pomocnikiem i strzelcem. Przemek i Jaś byli w obronie, natomiast Mikołaj był bramkarzem. Mecze były pełne emocji. Na zakończenie turnieju były wręczane puchary i dyplomy.

Nasza szkoła zajęła II miejsce.

Tadek z klasy 3