JAK WYCHOWAĆ SZCZĘŚLIWE DZIECKO?

…czyli między innymi o budowaniu w dzieciach poczucia własnej wartości.

SEMINARIUM DLA RODZICÓW

20 lutego 2013 r. o godz. 17.00
w naszej szkole

prowadząca: pani Iwona Majewska-Opiełka

Kilka słów o prowadzącej… Iwona Majewska-Opiełka – psycholog, specjalistka w zakresie kierowania ludźmi, doradca wyższej kadry kierowniczej, coach. Prowadziła szkolenia w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, była współzałożycielką Akademii Sukcesu w Chicago. W 2000 r. założyła w Polsce Akademię Skutecznego Działania. Autorka wielu książek, zapoczątkowała w Polsce nurt książek „pomagających nam żyć” (m.in. Ku doskonałości, Umysł lidera, Wychowaniu ku szczęściu, Czas kobiet).

Jak wziąć udział? Zgłosić chęć uczestnictwa do sekretariatu lub wychowawcy klasy (dzięki temu przygotujemy odpowiednią ilość miejsc) oraz zarezerwować 1,5 godziny. W czasie seminarium dla dzieci będą zorganizowane zajęcia, Państwu zaproponujemy kawę lub herbatę.

Prosimy o zgłoszenia do 18 lutego.

Bardzo Państwa zachęcam i zapraszam,
serdecznie pozdrawiam,