21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Podziękowania

W niedzielę, 13 stycznia po raz 11 wolontariusze z naszego sztabu od rana kwestowali na ulicach Warszawy. Wieczorem radośnie świętowaliśmy 21 Finał WOŚP.

Bardzo dziękujemy naszym Wolontariuszom i gratulujemy wspaniałej kwesty. Podziękowania przesyłamy też Opiekunom młodych wolontariuszy.

Dziękujemy Rodzicom dyżurującym w kawiarence oraz Rodzicom, którzy zaopatrzyli ją w pyszności.

Dziękujemy naszym Sponsorom: Pani Agnieszce Rusieckiej, Pani Agacie Kuchcie, Pani Kasi Góral i Pani Romanie Jastrzebskiej.

Dziękujemy Panu Jarosławowi Spytkowi i Panu Igorowi Tulei za zawieszenie dekoracji.

Dziękujemy Panu Jarosławowi Cegłowskiemu  i Tomkowi Plenznerowi za pomoc w organizacji imprezy finałowej.

Dziękujemy Pani Anecie Grajdzie i Panu Dariuszowi Karolakowi za bezpieczne przewiezienie i wpłacenie naszej kwesty do banku.

Serdecznie dziękujemy Licytatorom gadżetów orkiestrowych.

Gratulujemy wspaniałych pomysłów projektantom znaczków orkiestrowych:

Poli Dworzyńskiej, Zosi Grabowskiej, Konradowi Kędzierskiemu, Patrycji Dworzyńskiej, Zuzi Korczak, Frankowi Maronie, Agatce Seferyńskiej, Krzysiowi Biedrzyckiemu, Karolinie Gilarskiej, Marcie Bratkowskiej, Tadziowi Jastrzebskiemu, Kindze Kajalidis, Milenie Krasce, Zosi Kurcewicz, Hani Ślusarczyk, Monice Modrzejewskiej-Wasiutow, Przemkowi Spytkowi, Magdzie Bednarczyk, Wojtkowi Grabowskiemu, Mikołajowi Kędzierskiemu, Frankowi Wicherkiewiczowi, Julii Czaplickiej, Kai Huruk, Magdzie Karolak, Oli Skórce, Ewie Łuczak.

Bardzo dziękujemy artystom, którzy swoimi występami uświetnili nasz szkolny finał:

Magdzie Wypychowskiej, Zuzi Dzidek, Kasi Rusieckiej, Marysi Wójcik, Wiktorowi Andino-Velez, Adamowi Bieleckiemu, Stasiowi Bogdanowiczowi, Karolowi Grymuzie, Kubie Kalinowskiemu.

Dziękujemy Dyrekcji Szkoły:

Pani Beacie Wiśniewskiej-Tomczak i Pani Agnieszce Nowińskiej-Samsel za wsparcie i przyjazną atmosferę dla akcji.

Serdecznie dziękujemy naszym Koleżankom i Kolegom za pomoc w organizacji 21 Finału WOŚP:

Annie Baran, Magdalenie Cegłowskiej-Lewińskiej, Dominice Depcie-Marel, Oldze Gisce, Annie Grzywacz, Joannie Jaworskiej, Grażynie Kańskiej, Ewie Kietlińskiej-Zaleskiej, Ewie Markiewicz, Magdalenie Nemś, Monice Pastuszak, Michałowi Hordejukowi, Tomaszowi Wójcikowi.

Dziękujemy Pani Irence, Pani Poli i Panu Janowi za zadbanie o porządek w czasie imprezy i po imprezie.

Do zobaczenia za rok na 22 Finale WOŚP.

Małgorzata Wiśniewska

Beata Górka-Szczepanek