Już po raz 11

bierzemy udział w finale WOŚP

13 stycznia 2013 roku do 60 puszek zbiera pieniądze około 160 wolontariuszy. Przypominamy, że nasi wolontariusze są niepełnoletni i mogą kwestować tylko pod opieką dorosłych.

W piątek, 11 stycznia, wolontariusze odbierają ze Sztabu identyfikatory, puszki i serduszka. Osoby nieobecne, będą mogły odebrać materiały w niedzielę od godziny 10.00.

Jak co roku w dzień Wielkiego Finału szkolny sztab będzie otwarty od godz. 10.00.

Będziemy mogli ogrzać się, wypić gorący napój, posilić się pysznościami przygotowanymi przez Rodziców.

O godzinie 13.00 częstujemy gorącym żurkiem firmowanym przez Panią Izę Nikiel i sponsorowanym przez Rodziców z klasy 6.

Spotykamy się w sztabie o godzinie 16.00, żeby wspólnie świętować 21 Finał WOŚP.

Każdy wolontariusz otrzyma pamiątkowy Szkolny Znaczek Orkiestrowy. W tym roku autorami projektów znaczków są: Konrad Kędzierski z kl.1, Patrycja Dworzyńska z kl. 2, Krzysztof Biedrzucki, Karolina gilarska, Przemek Spytak z kl. 3, Wojtek Grabowski z kl. 4, Kaja Huruk i Magda Karolak z kl. 5.

Imprezę uświetnią występy naszych szkolnych artystów.

W holu szkoły obejrzymy relację fotograficzną z przekazania naszych prezentów dzieciom z Dorohuska.

Około godziny 17.30 zapraszamy na licytację:

- kartki świątecznej z jubileuszowego 20 Finału WOŚP, z podpisem Jurka Owsiaka

- kubka

- kalendarza ściennego

- małego notesu kieszonkowego

- koszulki w rozmiarze S

- pamiątkowego znaczka pocztowego w ramce

- kostki orkiestrowej do składania

- dwóch kart prepaid Master Card - zakupy w rytm muzyki

- książki – Róbta co chceta – Jurka Owsiaka

- podkładki na dokumenty

Naszą orkiestrową kawiarenką zaopiekują się Rodzice uczniów.

Organizujemy zaopatrzenie kawiarenki:

Klasa 1 przygotowuje - owoce – 10 kg i 4 ciasta,

Klasa 2 – owoce – 10 kg i 4 ciasta,

Klasa 3 – napoje – 35 litrów i 4 ciasta,

Klasa 4 – napoje – 35 litrów i 4 ciasta

Klasa 5 – przegryzki i 4 ciasta,

Klasa 6 – żurek i 4 ciasta,

I g – przegryzki i 4 ciasta

II g – pieczywo, kawa, herbata, cukier, mleko i 4 ciasta

III g – naczynia jednorazowe i 4 ciasta

W niedzielę, 13 stycznia o 19.00, w dobrych humorach, kończymy Nasz 11 Finał WOŚP, udajemy się na światełko do nieba, a Rodzice odwożą zebrane pieniądze do banku w Telewizji Polskiej.

Małgorzata Wiśniewska i Beata Górka-Szczepanek