Wyniki konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”

Miło mi zawiadomić, że spośród  54 osób ze szkoły podstawowej biorących udział w tym konkursie do dalszego etapu, który odbędzie się w szkole 9 stycznia, przeszło 41 uczniów. Są to:

Klasa 2 : Halszka Frydrychowicz, Hania Gralak, Agata Seferyńska

Klasa 3 : Marta Bratkowska, Mateusz Chazan, Mikołaj Kochanowski, Milena Kraska, Maja Kurasz, Zosia Kurcewicz,  Monika Modrzejewska,  Przemek Spytek

Klasa 4: Magda Bednarczyk, Zuzia Chodacka,  Kalina Frydrychowicz,  Wojtek Grabowski, Mikołaj Kędzierski , Marta Musiał, Maja Nguyen, Kasia Rusiecka, Franek Wicherkiewicz, Marysia Wójcik, Wika Wójcik,  Maciej Wróblewski , Zosia Ziemkiewicz

Z tych trzech wymienionych klas przeszło 100 % biorących udział!

Klasa 5: Jan Bożek, Julia Czaplicka, Jan Częścik, Zofia Farkowska, Szymon Godoń, Julia Grajda, Kaja Huruk, Magda Karolak, Stanisław Klimaszewski, Piotr Kurcewicz, Michał Molas, Agnieszka Sroczyńska, Jan Śmigielski, Milena Swietlik.

Klasa 6 : Krzyś Cegłowski, Julia Wiśniewska, Ala Zawada

Serdecznie gratulujemy!!!

Osiągnęliśmy średnią znacznie powyżej średniej krajowej!

Wyniki konkursu „Z ortografią na co dzień”

W tym konkursie spośród 13 osób biorących udział do dalszego etapu zakwalifikowało się 10 osób. Są to:

Laura Bzdak, Zuzia Korczak, Agata Seferyńska  z klasy 2; Mateusz Chazan, Zosia Kurcewicz i Przemek Spytek z klasy 3 oraz Maja Nguyen , Franek Wicherkiewicz i Wika Wójcik z klasy 4.

Osiągnęliśmy wyniki znacznie powyżej średniej w kraju.

Gratulujemy!

Dalszy etap odbędzie się w szkole 8 stycznia.

Anna Łącka