Przez cały ubiegły tydzień świętowaliśmy kolejną rocznicę Dnia Niepodległości. Każda klasa przygotowywała duże okolicznościowe karty pocztowe z okazji tego święta. Ozdobiły je małe pocztówki zaprojektowane przez każdego z uczniów.

W klasach odbyły się dyskusje o tym jak dzisiaj rozumiemy patriotyzm, w jakich naszych zachowaniach się przejawia. Wyniki dyskusji zostały w punktach wpisane na dużych kartach pocztowych.

W poniedziałek 19 listopada odbył się finał obchodów święta. Wszyscy spotkaliśmy się na sali gimnastycznej. Uczniowie klasy szóstej jako organizatorzy obchodów, przygotowali edukacyjne scenki o tematyce niepodległościowej oraz ich plastyczną oprawę.

Otwarto wystawę dużych pocztówek okolicznościowych. Można je oglądać na tablicy przy sekretariacie oraz przy wejściu do świetlicy. Zapraszamy!

IP