We wtorek 18 września pojechaliśmy z panią Anią i z panią Irenką do Centrum Nauki Kopernik. Tam widzieliśmy robota, który mówił do nas. Byliśmy też na trzęsieniu ziemi. Poszłyśmy do domu do góry nogami. Porównałyśmy ryczenie lwa i nasze. Ścigałyśmy się ze zwierzętami i brałyśmy udział w akcji "Uratuj misia".

Polecamy zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik.

Pisały Patrycja i Zosia z klasy 2

 

We wtorek, 18 września byliśmy całą klasą w Centrum Nauki Kopernik. Zobaczyłyśmy budkę telefoniczną, weszłyśmy do środka i nacisnęłyśmy guzik, odliczyłyśmy 20 sekund, a naprawdę minęły 33 sekundy. Potem byłyśmy na trzęsieniu ziemi. Następnie byłyśmy w kuli dla chomika. Polecamy zwiedzanie Centrum nauki Kopernik.

 

Napisały: Hania i Zuzia.

 

We wtorek, 18 września byliśmy całą klasą w Centrum Nauki Kopernik. Widziałyśmy dużo ciekawych rzeczy. Najbardziej podobało nam się ściganie ze zwierzętami oraz porównywanie naszego krzyku z rykiem lwa. Nauczyłyśmy się bardzo wiele rzeczy. Mieliśmy małą przerwę na śniadanie. Po przerwie zwiedzałyśmy dolną część Centrum. Wykopywałyśmy diamenty z piasku oraz dużo ciekawych rzeczy. Polecamy zwiedzanie Centrum Nauki Kopernik.

Napisały  Halszka i Natalka z klasy 2

 

 


Galeria | Archiwum