Szanowni Rodzice!

W ubiegłym roku szkolnym Uczniowie z  kl. 3., 4., 5. i 6. oraz Rodzice z kl. 4 i kl. 6 zostali poproszeni o wypełnienie ankiet. Celem ankiet było zebranie opinii nt. funkcjonowania szkoły w różnych obszarach.

Ankieta została przeprowadzona w ramach tzw. ewaluacji wewnętrznej, która jest jednym z działań prowadzonych w ramach nadzoru pedagogicznego. Za przygotowanie i przeprowadzenie ankiet odpowiedzialny jest, powołany w szkole, zespół ds. ewaluacji.

Wszystkie dane zostały opracowane przez socjologa, który od 2 lat współpracuje ze szkołą. Z wynikami badania zostali już zapoznani Uczniowie (na spotkaniu 12 września), Nauczyciele (na posiedzeniu 12 września).

3 października o godz. 18.30 zapraszamy Państwa na spotkanie, w czasie którego zostaną zaprezentowane i omówione wyniki badania.

Spotkanie odbędzie się w sali gimnastycznej.

Serdecznie zapraszam i pozdrawiam,
Beata Wiśniewska-Tomczak