1 czerwca już po raz 11. odbył się Festiwal Piosenki Angielskiej, w którym wzięły udział klasy 1-6. Po obejrzeniu 11th English Song Festival nikt nie miał wątpliwości, że dzieci lubią śpiewać w tym języku.

Klasa 6 mocnym wejściem zaprezentowała niezapomniany utwór zespołu PINK FLOYD "The wall", klasę 5 reprezentowało  siedem dziewcząt w piosence "Hot and cold", a kwartet z klasy 4 - czyli Julek, Janek, Kuba i Michał - rozruszał publiczność, brawurowo wykonując piosenkę "What makes you beautiful". Do tego aplauz publiczności wzbudziła ich choreografia :)

Potem nastąpiła całkowita zmiana repertuaru, kiedy to klasy 1-3 zaśpiewały "słodkie" i bardzo skoczne piosenki, a maluchy wydawały się mieć mniejszą tremę niż starsze klasy. Zresztą takie piosenki, jak "I'm hungry" w wykonaniu klasy 3, "Let's play football" klasy 2 czy "I've got ten legs" pierwszaczków, wywołały burzę braw wśród nauczycieli i klasy szóstej, gdyż oni chyba najbardziej doceniali opanowanie szybko śpiewanych tekstów na pamięć.

Na koniec wszystkie klasy zostały obdarowane przez swoje English teachers słodkim "małym co nieco" i pożegnaliśmy się tradycyjnym "See you next year".

Ewa Markiewicz

              

Zapraszamy do galerii.


Galeria | Archiwum