Szanowni Państwo,
zgodnie z harmonogramem projektu "Dziewczyny i chłopaki - potencjał nie byle jaki" finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS, szkoła zakupiła liczne pomoce dydaktyczne do wykorzystania na zajęciach matematyczno-przyrodniczych i wyrównawczo-kompensacyjnych. Model budowy ucha, geoplany, zestaw gier planszowych czy plansze interaktywne wzbogacą i uatrakcyjnią zajęcia dla najmłodszych.
Najbardziej znaczącym zakupem są 2 telewizory o przekątnej ekranu 40 cali, które zamontujemy na ścianach w salach klas 1 i 2 SP. Dzięki temu uczennice i uczniowie będą mogli nie tylko oglądać filmy edukacyjne na swoim piętrze, ale również, dzięki podłączeniu do laptopa, możliwe będzie włączenie prezentacji multimedialnych do codziennych zajęć.

Kinga Jackl

koordynatorka