1-4 maja         Dni wolne  od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

14 maja          Przeprowadzenie ankiet ewaluacyjnych w kl. 3-6 SP, odp. p. I.Pohorecka

                       14-16 maja     Kiermasz książek w świetlicy – odp. p. A.Haman

                       15 maja          kl. 5 Testy Wałbrzyskie – odp. p. M.Plenzner (org. p. A.Nowińska-Samsel)

15 maja          Konkurs Historyczny „Polska Piastów” w SP i G, godz. 14.00 – odp. p. M.Waracki

                       19 maja (sb.)   Grand prix parkofrajdy – zawody kolarskie MTB dla SP i G (zawody międzyszkolne dla chętnych osób ze SP i G – odp. p. T.Wójcik), godz. 10.30-14.30

22 maja          Ogólnopolskie Badanie Umiejętności Trzecioklasistów (org. CKE) – odp. p. S.Mroczek-Poniatowska

30 maja          Dzień otwarty

                       31 maja          Szkolne zawody pływackie dla klas 1-6 SP – odp. p. A.Kropiewnicka, p. T.Wójcik

 

Ponadto:

8 maja            kl. 4 – Zamek Królewski „W świecie dawnej monety” – odp. p. T.Wójcik

                       10 maja          kl. 3 – Zamek Królewski „Spotkanie z bohaterami Starego Testamentu” – odp. p. S.Mroczek-Poniatowska

                       13 maja          kl. 2 – I Komunia Święta, odp. p. M.Łokaj

                       17 maja          kl. 3 – Warsztaty filmowe z Muranowie – odp. p. E.Markiewicz

17 maja          kl. 2 – Teatr Lalka – przedstawienie pt. „Tajemnicze dziecko”, godz. 11.00 – odp. p. B.Górka

20 maja          kl. 3 – Rocznica I Komunii Świętej, odp. p. M.Łokaj

23 maja          kl. 1 - Warsztaty filmowe w Muranowie - odp. p. A.Komorowska-Zaremba

31 maja          kl. 2 – „Kuluary Teatru Wielkiego” – wycieczka, godz. 9.20 – odp. p. B.Górka

31 maja          kl. 6 – „Niewidzialna Wystawa” w Millennium Plaza – odp. p. G.Kańska, p. E.Grabowska-Borowa

 

Zielone szkoły

 

Klasa 2 – 23-25 maja, Zakościele – odp. p. B.Górka

Klasa 3 – 23-25 maja, Serpelice – odp. p. S.Mroczek-Poniatowska

Klasa 5 – 21-25 maja, Kruklanki – odp. p. M.Plenzner


Galeria | Archiwum