4 kwietnia 2012 r. już od rana można było poczuć świąteczną atmosferę - w powietrzu unosił się zapach hiacyntów, a lukrowane baby, jajka i żółte kurczaki przyciągały wzrok. O godz. 11 wszyscy uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół spotkali się przy pięknie udekorowanym świątecznym stole. Wystrojem zajęły się Pani Małgosia i Pani Magda z pomocą kilku dziewczynek; oryginalne ozdoby były dziełem dzieci i młodzieży z różnych klas. Nie zabrakło ważnych dla nas gości - z wizytą przyszła m.in. Pani Maria Prosińska-Jackl.

Na początku Pani Dyrektor powiedziała kilka ciepłych słów o czekających nas wydarzeniach, a Franek z kl. 1 oraz Krzysztof z kl. III G przedstawili ciekawe informacje dotyczące Wielkiej Nocy, zwyczajów z nią związanych i wygłosili życzenia dla całej szkoły. Pani Dorota odmówiła krótką modlitwę przy święconce.

Po częśli oficjalnej każda klasa otrzymała półmisek z jajkami i świąteczną babę, aby w mniejszym gronie życzyć sobie wszystkiego najlepszego i skosztować smakołyków.

Zapraszamy do galerii.

SMP