Już od dawna, jeszcze zanim nasza szkoła otrzymała tytuł Szkoły Odkrywców Talentów, wiedzieliśmy, że chodzą do niej wyjątkowi uczniowie. Tegoroczny Festiwal Talentów był jedynie potwierdzeniem – dziewczęta i chłopcy potrafią o wiele więcej niż mogłoby się wydawać! Spotkanie poprowadził Kuba z małą pomocą pani Małgosi. Festiwal rozpoczął się gorącą piosenką Shakiry „Waka waka” w wykonaniu kl. 3 w oryginalnej wersji językowej. Nie zabrakło innych wykonawców – swoje umiejętności wokalne odważnie zaprezentowały dziewczynki z kl. 1 i 2. Publiczność z przyjemnością oglądała indywidualne i grupowe występy taneczne i gimnastyczne, a także pokaz sportów walki. Mogliśmy posłuchać gry na keyboardzie, gitarze, a nawet flecie, powtarzaliśmy nazwy kolorów po włosku i liczby po japońsku. Uznanie zdobyły również sztuczki karciane. Mieliśmy okazję przyjrzeć się z bliska robotom stworzonym i zaprogramowanym przez młodych konstruktorów. Wszyscy utalentowani uczniowie otrzymali gromkie brawa i żółte tulipany.

Po raz kolejny okazało się, że w dzieciach i młodzieży drzemie wielki potencjał! Wystarczy dać szansę, aby się obudził.

Zapraszamy do galerii.

SMP