27 II-2 III                Igrzyska Zimowe – odp. p.T.Wójcik

2 marca                Powołanie szkolnych zespołów nadzorujących przebieg sprawdzianu w SP i egzaminów w G – odp. p.Dyrektor

6 marca             The March Hare,  etap szkolny godz. 13.05-13.30 

                              –  odp. p.G.Kańska, p.E.Markiewicz

6 marca                Ogólnopolski Konkurs Historyczny MIX; SP – 7 osób, G – 18 osób

                               – odp. p.M.Waracki

7 marca                 DZIEŃ OTWARTY - kl. 1-3, II G godz. 17.00,  kl. 4-6, IG i III G godz. 17.30

8 marca                 godz. 18.00 Spotkanie z Rodzicami kandydatów do kl. 1 SP

                                 – odp. p.Dyrektor

10, 17, 24, 31 marca  Spotkania rekrutacyjne do kl. 1 SP – odp. p.Dyrektor i wych. kl. 1-3

10 marca              Turniej szachowy SZACHBEM – odp. p.R.Rogala

15 marca              Rekolekcje dla SP – odp. p.D.Miszczuk i p.M.Łokaj

15 marca              Kangur Matematyczny kl. 2-6, I-III G – odp. p.A.Baran

17 marca              The March Hare, II etap ul. Astronautów SSp nr 30 STO – odp. p.G.Kańska

21 marca              1. dzień wiosny – Dzień Szalonych Fryzur – odp. świetlica

21 marca              Szkolny Konkurs Recytatorski

                                – odp. p.A.Łącka, godz. 13.10 – kl. 1-3 SP, godz. 14.10 – kl. 4-6 SP i G

22 marca              Olimpus – konkurs z j. pol., udział uczniów z kl. 4-6 SP i I-III G

                                – odp. p.A.Łącka

23 i 26 marca      Loteria wielkanocna – odp. świetlica

I tydzień marca   Szkolenie członków szkolnych zespołów nadzorujących przebieg sprawdzianu i egzaminu w SP i G

24 marca              Finał konkursu matematycznego TORUS, 3 uczniów z kl. 6 

                                – odp. p.A.Baran

28-30 marca        Kiermasz palemek - odp. świetlica

28 marca              Rada Nauczycieli ZS godz. 15.45 – odp. p.Dyrektor

29 marca              Festiwal Talentów w SP godz. 11.45   – odp. świetlica 

29 marca              III etap Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 – 1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego” – uczestnik: Zofia K. (kl. 6) – odp. p.M.Waracki

                             30 marca              Konkurs „Matematyka innego wymiaru”: kl. 2-6 SP, I-III G – odp.p.A.Baran

 

Ponadto:

5 marca                 kl. 3  Warsztaty w kinie Muranów – odp. p.S.Mroczek-Poniatowska

                             7 marca                Teatr Narodowy „Balladyna” kl. 6, godz. 19.00 – odp. p.A.Łącka

                             8 marca                spotkanie integracyjne kl. 1-3 z okazji Dnia Kobiet – odp. wych. kl. 1-3

9 marca                 kl. 5 Zamek Królewski „Muzyka u króla” godz. 8.50-11.00

                                - odp. p.M.Plenzner

13 marca              kl. 5 Teatr Roma „Mały książę” godz. 13.00-15.00 - odp. p.M.Plenzner

13 marca              kl. 6 Zamek Królewski – lekcja muzealna – odp. p.G.Kańska

19 marca              Konkurs Recytatorski „Warszawska Syrenka”, udział uczniów z kl. 5

                                – odp. p.A.Łącka

20 marca            kl. 2 Zamek Królewski „Portret Króla Jegomości” godz. 9.45

                               – odp. p.B.Górka

23 marca              kl. 3 Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki

                                - warsztaty „Palemki z trawy i ziół” – odp. p.S.Mroczek-Poniatowska

26 marca              kl. 1 Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki – warsztaty rękodzielnicze

                                – odp. p.A.Komorowska-Zaremba

26 i 27 marca      finał konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień” – odp. p.A.Łącka

28 marca              kl. 5 Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki – warsztaty rękodzielnicze

                                – odp. p.M.Plenzner

28 marca              kl. 2 Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki – warsztaty rękodzielnicze

                                – odp. p.B.Górka

Śniadanka wiosenne – wg ustaleń wychowawców z klasami


Galeria | Archiwum