... 3, 2, 1... AKCJA!

15 lutego 2012 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla klas 1-6. Tematem przewodnim było KINO, więc tego dnia odwiedziło nas wiele gwiazd filmowych. Uczniowie wykazali się dużą pomysłowością w doborze strojów, dzięki czemu mogliśmy poczuć się prawie jak na czerwonym dywanie. Każda klasa otrzymała statuetkę filmowego Oscara – była to wspólna nagroda za przebrania. Świetną zabawę przy muzyce zapewnił nam profesjonalny didżej – można było nie tylko poruszać się w takt muzyki, ale również wziąć udział w kilku ciekawych konkursach. Pary tańczące na gazetach, podrygi z balonami czy popularna „eliminatka” przy jednym krześle za mało budziły mnóstwo emocji zarówno wśród samych uczestników, jak i gorąco dopingującej publiczności. Przy przeciąganiu liny okazało się, że delikatne damskie rączki kryją w sobie niespotykaną siłę – chłopcy nie mieli szans! Być może dlatego, że dziewcząt było znacznie więcej…? Dużym uznaniem cieszył się słodko zaopatrzony bufet, obsługiwany przez niezastąpione mamy. Przy wystroju sali pomagali tatusiowie. Wielu współczesnych kinomaniaków nie wyobraża sobie seansu bez popcornu. Tak było i u nas. Zapach prażonej kukurydzy był zniewalający!

Impreza przeszła już do historii, ale w pamięci na długo zostaną zmysłowe uśmiechy dwóch Marilyn Monroe, bojowa postawa rycerza spod Grunwaldu oraz spotkanie z pozostałymi postaciami kina dawnego i obecnego.

Zapraszamy do galerii:

1. Gwiazdy kina