Jak było w białej szkole?

30.01.2012 roku nasza klasa (czwarta)  pod opieką  wychowawcy – pana Tomka oraz pana Marcina i pani Asi  pojechała do Murzasichla. Po siedmiu godzinach jazdy dotarliśmy na miejsce. Nasz pensjonat nosił nazwę „U  Aniołka”. Rozlokowaliśmy się w pokojach  i  odbyliśmy lekcję organizacyjną.

Drugiego dnia  najpierw zjeżdżaliśmy na nartach na stoku Małe Ciche w Murzasichlu, później bawiliśmy się w aquaparku. Było wspaniale.

Trzeci dzień przyniósł nam niemiłą niespodziankę. Nie udało się wypożyczyć biegówek dla uczniów naszej klasy. Pan Tomek natychmiast nam to wynagrodził i pozwolił bawić się w śniegu na placu zabaw znajdującym się przy naszym pensjonacie. Później udaliśmy się do Białki Tatrzańskiej i doskonaliliśmy nasze umiejętności narciarskie. Wieczorem chętni pluskali się w basenie.

Czwarty dzień upłynął  nam na jeździe na nartach w Białce Tatrzańskiej. Wieczorem odbyła się dyskoteka. Było bardzo sympatycznie.

Piątego dnia udaliśmy się na pobliski stok Małe Ciche. Później spędzaliśmy czas na basenie oraz skorzystaliśmy z sauny. Codziennie byliśmy bardzo zajęci, a czas szybko i  miło nam płynął, pomimo bardzo niskich temperatur.

04.02.2012 szczęśliwie wróciliśmy do domów.

Myślę, że każdemu z nas podobało się w białej szkole i chętnie powtórzymy narciarską przygodę za rok.

J.Cz.

Zapraszamy do galerii zdjęć pod gołym niebem.

Zapraszamy do galerii zdjęć pod dachem.