Już po raz 10 bierzemy  udział  w  Finale  WOŚP

8 stycznia 2012 roku do 60 puszek zbiera pieniądze około 160 wolontariuszy. Przypominamy, że nasi wolontariusze są niepełnoletni i mogą kwestować tylko pod opieką dorosłych.

W środę, 4 stycznia, wolontariusze odbierają ze Sztabu identyfikatory, puszki i serduszka. Osoby nieobecne będą mogły odebrać materiały w niedzielę od godziny 10.00.

Jak co roku w dzień Wielkiego Finału szkolny sztab będzie otwarty od godz. 10.00.

Będziemy mogli ogrzać się, wypić gorący napój, posilić się pysznościami przygotowanymi przez Rodziców.

O godzinie 13.00 częstujemy gorącym żurkiem firmowanym przez Panią Izę Nikiel i sponsorowanym przez Rodziców z klasy 5.

Spotykamy się w sztabie o godzinie 16.00, żeby wspólnie świętować 20 Finał WOŚP.

Każdy wolontariusz otrzyma pamiątkowy Szkolny Znaczek Orkiestrowy. W tym roku autorkami  projektów znaczków są Kaja Huruk, Małgorzata Kwiatkowska i Julia Wiśniewska.

Imprezę uświetnią życzenia od samego Jurka Owsiaka nagrane podczas  naszej wizyty w sztabie WOŚP, występ zespołu rockowego uczniów z II klasy gimnazjum oraz gitarzystek Marty i Zuzi Bratkowskich.

Obejrzymy relację fotograficzną z przekazania naszych prezentów dzieciom w Dorohuska.

Około godziny 17.30 zapraszamy na licytację:

- dwóch plakatów z podpisem Jurka Owsiaka

- kubka

- dwóch małych notesów

- DVD Zespołu VOO VOO

- koszulki w rozmiarze L

- książki – Róbta co chceta – Jurka Owsiaka

- apteczki – Pierwsza Pomoc

- 3 pamiątkowych kartek z autografem Jurka Owsiaka,

- zdjęcia Jurka Owsiaka z autografem

PS Naszą orkiestrową kawiarenką zaopiekują się Rodzice uczniów z klasy 3 i tradycyjnie Pani dyrektor Beata Wiśniewska - Tomczak.

Organizujemy zaopatrzenie kawiarenki:

Klasa 1 przygotowuje  - napoje i 4 ciasta,

Klasa 2 – owoce – 10 kg i 4 ciasta,

Klasa 3 – owoce – 10 kg i 4 ciasta,

Klasa 4 – miseczki, sztućce, kubeczki i 4 ciasta,

Klasa 5 – żurek i  4 ciasta,

Klasa 6 – folię dekoracyjną i  4 ciasta,

I G – napoje – 30 l, pieczywo  i 4 ciasta,

II G -  przegryzki, serwetki i  4 ciasta,

III G – przegryzki, kawę, herbatę, cukier, mleczko, 4 ciasta,

Około godziny 18.00 zapraszamy na niespodziankę jubileuszową.

W niedzielę, 8 stycznia, o 19.00, w dobrych humorach, kończymy Nasz 10 Finał WOŚP.

Małgorzata Wiśniewska i Beata Górka