W sobotę 3 grudnia wraz z dziećmi po raz kolejny uczestniczyliśmy w Świątecznej Zbiórce Żywności. Piękne jest to, że nasze dzieci tak chętnie angażują się we wszystkie akcje charytatywne organizowane przez szkołę. Dostrzegają problemy i potrzeby innych ludzi i chętnie niosą pomoc. I nie liczy się to, że jest weekend, można byłoby odpocząć, pograć na komputerze. Wstają rano, biegną, pracują i cieszą się, widząc osiągane rezultaty.

Ale przecież to nie przyszło samo! Ktoś im to pokazał, ktoś ich tego nauczył! Za tę tak ważną życiową lekcję, naukę wrażliwości, zrozumienia innych, chciałabym (myślę, że w imieniu wszystkich rodziców) serdecznie podziękować koordynatorkom akcji: Pani Małgosi, Pani Monice oraz Pani Magdzie.

Mama Julki z klasy czwartej