Chociaż oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego odbyło się w samo południe, niektórzy uczniowie przyszli już godzinę wcześniej. To wspaniałe, że można tak tęsknić za szkołą! W cieple wrześniowego słońca Pani Dyrektor Beata Wiśniewska-Tomczak powitała wszystkie klasy, rodziców oraz nauczycieli. Ania Olechowska z klasy 6 wygłosiła kilka krzepiących zdań, a Pani Prezes Marzenna Zapalska podziękowała tym, którzy przekazali 1% podatku na rzecz naszej szkoły.

1 września to szczególny dzień przede wszystkim dla pierwszoklasistów. Wszyscy oni zostali zaproszeni na forum i obdarowani fantazyjnymi ołówkami oraz gromkimi brawami.

Po krótkim spotkaniu z wychowawcami uczniowie mogli już iść do domu, jednak niewielu z nich skorzystało z tej okazji od razu. Przyjemnie rozmawiało się z koleżankami i kolegami, szkolny plac zabaw kusił, a pogoda zachęcała do szaleństw na boisku. Wniosek – dzieci kochają szkołę!

Udanego roku szkolnego dla nas wszystkich!!!

SMP