1-3 maja              dni wolne od zajęć dydaktyczno-wychowawczych

4 maja                  spotkanie z przedstawicielami „Librusa” nt. wypisywania                                             świadectw szkolnych, godz. 15.30

4-6 maja              kiermasz w świetlicy „Książka za 1 zł”– odp. p. A. Haman

6 maja                 testy wałbrzyskie dla kl. 5 – część humanistyczna                                                     - odp. p. G. Kańska, godz. 12.45-13.30

do 6 maja            przekazanie uczniom ocen opisowych

11 maja               dzień otwarty kl. 3-4 godz. 17.00

                                               kl. 5-6 godz. 17.30

14 maja               zawody rowerowe org. przez STO 24 – udział uczniów ze SP i                                     G - odp. p. T. Wójcik

15 maja               I Komunia Święta - kl. 2 w Parafii Nawiedzenia NMP                                                   ul. Przyrynek 2, godz. 13.00

18 maja               przekazanie uczniom informacji o ocenach przewidywanych

22 maja               Rocznica I Komunii Świętej - kl. 3 w Parafii Nawiedzenia                                              NMP ul. Przyrynek 2, godz. 11.00

24 maja               Szkolny Konkurs Recytatorski dla kl. 4-6 SP – odp. p. A. Łącka,                                  godz. 8.10

25 maja               zebranie kl. 2 SP – godz. 17.00

Ponadto:

4 maja          kl. 3 – wyjście do biblioteki – odp. p. M. Pastuszak                        

5 maja          kl. 3 – wyjście do Zamku Królewskiego – odp. p. M. Pastuszak

11 maja        kl. 2 w Centrum Nauki Kopernik – odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

11 maja        kl. 6 w CSW - Graffiti – wandalizm czy sztuka – odp. p. D. Depta-Marel

12 maja        kl. 4, 5 zwiedzanie wodociągów, odp. p. M. Plenzner,  g. 10.30-12.00

13 maja        kl. 5 w kinie Muranów Mój przyjaciel lis” – odp. p. G. Kańska

20 maja        kl. 2 w Muzeum Etnograficznym  „Wycinanki kwiatowe”                                              – odp. p. S. Mroczek- Poniatowska

25 maja        kl. 4 i 5 w teatrze Rampa „Świat Bastiana” – odp. p. G. Kańska,                                  p. M. Plenzner

ZIELONE SZKOŁY

klasa       Termin                 Miejsce              Opieka

1             9-11 maja           Serpelice            Beata G, Małgosia W

2             1-3 czerwca        Zakościele          Sylwia M-P, Magdalena N

3             23-27 maja         Wyszków           Monika Pastuszak, …

4,5          6-10 czerwca       Góry Stołowe     Monika Pl, Marcin W, Grażyna K, Ania B

6             7-10 czerwca       Białowieża          Ewa M, Tomasz W


Galeria | Archiwum