KLASYK W KOLARSTWIE GÓRSKIM

O GRAND PRIX PARKOFRAJDY

Tour d’ Górka

Szkoła Podstawowa nr 24 STO i MAKALU TEAM zapraszają na zawody w kolarstwie górskim. Kolejny już raz zapewnimy rodzinną atmosferę, wspaniałe emocje, rywalizację ‘fair play’ i kolarską pogodę;)

Liczymy nie tylko na dzieci i młodzież, ale także na gremialny strat rodziców i nauczycieli!

Termin: 14 maja 2011

Miejsce zawodów: Park Górczewska na Jelonkach (park znajduje się między naszą szkołą a ulicą Lazurową) – wjazd od ul. Powstańców Śląskich w ul. Muszlową.

Uwaga!  Wyścig odbędzie się przy pierwszej górce za kościołem.

Trasa: Trasa jest łatwa technicznie (brak stromego zjazdu). W całości biegnie po nawierzchni trawiastej. Długość jednej pętli to około 500m.

Nagrody: Dla pierwszej trójki wyścigu medale i dyplomy. Dla wszystkich uczestników napoje i słodycze.

Uczestnicy: Kolarze w wieku od 5 do 105 lat uwielbiający rower i sportową rywalizację.

Zawody odbędą się niezależnie od warunków atmosferycznych!

Kategorie wiekowe i program zawodów:

Kat. I     rocznik 2003 (klasa I); godz. startu 11.00.

Kat. II    rocznik 2002 (klasa II); godz. startu 11.10.

Kat. III   rocznik 2004 (zerówka); godz. startu 11.30

Kat. IV  rocznik 2005 i młodsi (przedszkolaki); godz. startu 11.40

Kat. V    rocznik 2001 (klasa III); godz. startu 12.00.

Kat. VI  rocznik 2000 (klasa IV); godz. startu 12.10.

Kat. VII Elite! 1994 i starsi; godz. startu 12.30.

Kat. VIII rocznik 1999 (klasa V); godz. startu 12.50.

Kat. IX   rocznik 1998 (klasa VI); godz. startu 13.00.

Kat. X    rocznik 1995-1997 (gimnazjum); godz. startu 13.40.

Wyścig sztafet szkół podstawowych (pięć osób: dwie dziewczynki z różnych kategorii, dwóch chłopców z różnych kategorii i nauczyciel lub rodzic) godz. startu ok. 14.00.

Wszystkich zawodników prosimy o przybycie na zawody pół godziny przed startem swojej kategorii.

Godziny startów są orientacyjne i mogą ulec niewielkiej zmianie.

W przypadku małej ilości zgłoszeń możemy połączyć kategorie I z II, III z IV i V z VI.

We wszystkich kategoriach dziewczynki i chłopcy startują oddzielnie.

Zgłoszenia przyjmuje pan Tomek.

Zawodnicy startują obowiązkowo w kaskach!!!