1 kwietnia              Rekolekcje wielkopostne - kl. 1-6, godz. 12.00-13.00

1 kwietnia              „Prima aprilis z matematyką” – odp. p. A. N-Samsel
                               kl. 1-3 godz. 9.00-10.30
                               kl. 4-6 godz. 14.00-15.00

5 kwietnia              Sprawdzian w SP (dzień wolny od zajęć                                                         dydaktycznych dla kl. 1-5)

5 kwietnia              kl. 3 – wycieczka do Żelazowej Woli – odp. p. M. Pastuszak

6 kwietnia              Dzień otwarty

8 kwietnia              Loteria Fantowa i sprzedaż palemek (też 15 kwietnia)

8 kwietnia              Konkurs „Śladami starożytnych cywilizacji”, kl. 5 i 6                                            – odp. p. M. Waracki

9 kwietnia              Igrzyska Matematyczne SP, udział: po 2 osoby                                                 z kl. 4-6 - odp. p. A. Baran

12-14 kwietnia       Egzaminy w G (dni wolne od zajęć dydaktycznych                                            dla SP i I-II G) – odp. dyr.
                                 

14 kwietnia            kl. 1-2 – wycieczka do Kawęczyna, zajęcia                                                      „Od ziarenka do bochenka” - org. p. B. Górka

14 kwietnia            kl. 5 - wyjście do ZOO - odp. p. G. Kańska

14 kwietnia            kl. 3 – wycieczka Szlakiem Królewskim po Starym                                              Mieście – Łazienki – odp. p. M. Pastuszak

15 kwietnia            Szkolne spotkanie świąteczne godz. 11.00

16 kwietnia (sob.)     Finał konkursu „Z poprawną polszczyzną na co dzień”                                         PAN godz. 9.00-10.00, udział 2 uczennic                                                          – odp. p. A. Łącka, p. M. Pastuszak

19 kwietnia            Szkolny Konkurs Recytatorski – odp. A. Łącka

21-26 kwietnia       Przerwa świąteczna

Ponadto:

4 kwietnia              kl. 1 – zajęcia rękodzielnicze w Mazowieckim                                                   Centrum Kultury i Sztuki – odp. p. B. Górka

4 kwietnia              Zawody sportowe – odp. p. M. Pastuszak, p. T. Wójcik

6 kwietnia              kl. 4 i 5 - zajęcia rękodzielnicze w Mazowieckim                                                Centrum Kultury i Sztuki – odp. p. M. Plenzner i p. G. Kańska

13 kwietnia            kl. 1 – Teatr Rampa „Pinokio” – odp. p. B. Górka

19 kwietnia            kl. 5 – warsztaty filmowe w Muranowie „Emil i                                                   detektywi” – odp. p. G. Kańska


Galeria | Archiwum