18 października 2010  roku w naszej szkole odbyły się szkolne eliminacje VII Ogólnopolskiego Konkursu Polonistycznego „Z poprawną polszczyzną na co dzień”. Wzięło w nim udział 40 uczniów z SP i G.

Wyłoniono  23 osoby, które przeszły do następnego etapu - korekty tekstu. W tym etapie wyróżnienia uzyskali (27-26 p):

Kuba Świder, Kostek Pyciński, Maria Rutkowska, Kuba Wdowicki (G), Julia Wiśniewska, Adam Gaik, Franio Wicherkiewicz, Staś Klimaszewski, Kaja Huruk, Julia Grajda, Michał Molas, Pola Szafulera.

Natomiast do finału zakwalifikowała się w kategorii klas 1-3 Milena Świetlik (29 p) I Maria Stachurska (28 p) z klasy 6. Serdecznie gratulujemy!

Za obie uczennice trzymamy kciuki 16 kwietnia, gdyż wtedy  o godz.9.00 odbędzie się finał w PANie.

Anna Łącka