Miło nam poinformować o wynikach naszej wieloletniej współpracy z University of Cambridge ESOL Examinations.

Od 2005 roku uczniowie naszych klas piątych brali liczny udział w egzaminach YLE MOVERS. Dzięki systematycznej i profesjonalnej współpracy uzyskaliśmy za rok 2009/2010 certyfikat partnera egzaminacyjnego. Każdego roku nasi uczniowie przystępują do egzaminów organizowanych przez University of Cambridge pod patronatem British Council i osiągają bardzo dobre wyniki.

Dnia 16 września 2010 roku staliśmy się certyfikowanym ośrodkiem przygotowującym do egzaminów Cambridge ESOL.

Korzystając z przywileju bycia centrum egzaminacyjnym uczniowie starszych klas Gimnazjum wezmą udział w FCE Pretesting Main Suite April Session Writing, organizowanym przez University of Cambridge ESOL Examinations. Egzamin będzie oceniany zewnętrznie przez akredytowanych egzaminatorów. Pozwoli to uczniom uzyskać obiektywną ocenę stopnia swojego przygotowania do egzaminu pisemnego First Certificate.

Koordynator egzaminów

Ewa Markiewicz