1 marca                Konkurs j. ang. FOX kl. 4-6 SP i I-III G – odp. p. G.Kańska

3 marca                spotkanie z Rodzicami kandydatów do kl. 1 SP – odp. dyr

28 lutego- 5 marca XVI Zimowe Igrzyska Szkół Niepublicznych Zakopane – Witów                              28 II-4 III – odp. p. T. Wójcik, udział 21 uczniów ze SP i G

8 marca                Bal ostatkowy „Dziki Zachód” godz. 15.00-17.00

12 marca              The March Hare - Konkurs Recytatorski  w SSP nr 30                                         ul. Astronautów 11 – odp. p. G. Kańska, udział 3 uczniów

17 marca              Kangur matematyczny – udział klas 2-6 oraz I-III G,                                           godz. 9.00 – odp. p. A. Baran

21 marca              Olimpus z j. polskiego kl. 4-6 SP i I-III G - odp. p. A. Łącka

21 marca              Festiwal Talentów, udział wszystkich klas SP

23 marca              British Humour dla klas 1-6, godz. 11.00-12.00

23 marca              Rada Nauczycieli Zespołu Szkół godz. 15.45

26 marca              XI Ogólnopolskie Igrzyska Matematyczne Szkół                                                   Niepublicznych, w Gimnazjum nr 333 STO ul. Dziatwy 6                                      – opieka p. A. N-Samsel, udział 6 uczniów ze SP i G

31 marca              kl. 3 - Ogólnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty                                - odp. p. M. Patuszak

31 marca             Misje święte - rekolekcje wielkopostne: kl. 1-3 godz. 11.00,                                 kl. 4-6 godz. 12.00

Ponadto:

2 marca                kl. 3 w bibliotece przy ul. Świętojańskiej

2 marca                kl. 4 w Centrum Nauki Kopernik – odp. p. M. Plenzner

5,12,19,26 marca   spotkania rekrutacyjne dla kandydatów do kl. 1 SP - odp. dyr

8 marca                kl. 2 w Zamku Królewskim „Opowieść królewskiego majstra”                               – odp. p. S. M-Poniatowska

8 marca                kl. 3 w Zamku Królewskim „Spotkanie z Canaletto"                                             – odp.  p. M. Pastuszak

14 marca              kl. 6 w Kinie Muranów „Pelikan”- odp. p. E. Markiewicz

16 marca              kl. 5 w Kinie Muranów „Brzdąc” - odp. p. G. Kańska

18 marca              kl. 3 w Zamku Królewskim „Muzyka u Króla Jegomości”                                       - odp. p. M. Pastuszak

19 marca (sob.)      godz. 19.00 kl. 6 w Teatrze Narodowym „Balladyna”                                          – odp. p. E. Markiewicz  (12 osób + rodzice)

29 marca              kl. 4 w Teatrze Syrena "Momo" – odp. p. M. Plenzner

29 marca              kl. 5 w CSW "Graffiti - wandalizm czy sztuka?"                                                 - odp. p. G. Kańska

30 marca              kl. 2 w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki                                                   - odp. p. S. M-Poniatowska


Galeria | Archiwum