W Zespole Szkół nr 16 STO po raz ósmy działał  sztab WOŚP. Dla ponad stu wolontariuszy, ich opiekunów i organizatorów dzień ten był energetyczny i dostarczył wielu wrażeń. Podczas imprezy w szkolnej świetlicy działała kawiarenka, w której wolontariusze mogli się posilić i odpocząć. Oprócz tradycyjnej aukcji gadżetów WOŚP-u oraz pyszności przygotowanych przez Rodziców, zabawę uświetniły występy artystyczne uczniów i przyjaciół szkoły.

W sumie zebraliśmy 74000 zł.

Wszystko to, jak co roku, udało się dzięki naszym wspaniałym organizatorkom:    pani Małgorzacie Wiśniewskiej i pani Beacie Górce, którym serdecznie dziękujemy.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tegorocznego XIX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Szesnastce.

Beata Wiśniewska-Tomczak