6 stycznia            Dzień wolny – Święto Trzech Króli

7 stycznia            Dzień wolny od zajęć dydaktyczno-wychowawczych                                         (uchwała Zarządu)

9 stycznia            Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy                                                              – odp. p. M. Wiśniewska, p. B. Górka

10 stycznia          „Z poprawną polszczyzną na co dzień” – II etap                                                konkursu, udział 44 uczniów ze SP i G - odp. p. A. Łącka

11 stycznia          Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Krąg”,                                                         udział 12 uczniów ze SP i 36 z G – odp. P. M. Waracki

11 stycznia          Corrida i Corridka ortograficzna – etap szkolny                                                 – odp. nauczyciele jęz. polskiego i wych. kl. 1-3

12 stycznia          Rada Klasyfikacyjna SP godz. 15.45

14 stycznia          Losy żołnierza… - etap rejonowy konkursu,                                                        udział 2 uczniów ze SP, 1 uczeń z G – odp. p. M. Waracki

19 stycznia          Rada Klasyfikacyjna G godz. 15.45

22 stycznia          Corrida i Corridka ortograficzna – etap międzyszkolny                                        w ZS przy ul. Bachmackiej, G – godz. 9.00;                                                      SP: kl. 4-6 godz. 11.00, kl. 1-3 godz. 12.30                                                      – odp. nauczyciele jęz. polskiego i wych. kl. 1-3

26 stycznia          Szkolenie „Tailor your teaching…” w ODN STO,                                                  udział p. G. Kańskiej i p. E. Markiewicz

26 stycznia          Rady zatwierdzające: SP godz. 15.00 i G godz. 16.00

Od 27 stycznia     przekazanie tabel nt. zachowania

Od 27 stycznia     II semestr

28 stycznia          Konferencja dyrektorów szkół STO w ZG STO,                                                   udział dyr B. W-Tomczak i dyr  A. N-Samsel

28 stycznia          Dzień Babci i Dziadka w kl. 1-3 – odp. świetlica i wychowawcy

Ponadto:

11 stycznia          kl. 4 – Zamek Królewski: „Polowanie na ordery”                                                 – odp. p. M. Plenzner

13 stycznia          kl. 1 - Teatr Baj: „Królowa Śniegu” – odp. p. B. Górka

13 stycznia          kl. 6 – Zamek Królewki – odp. p. E. Markiewicz

13 stycznia          kl. 5 – kino Muranów, warsztaty filmowe – odp. p. G. Kańska

18 stycznia          kl. 6 –kino Muranów,  warsztaty filmowe – odp. p. E. Markiewicz

19 stycznia          kl. 3 i 4 - Teatr Rampa: „Pinokio” – odp. p. A. K-Zaremba


Galeria | Archiwum