Zapraszamy do obejrzenia w naszej szkole wystawy fotograficznej „W deszczu i we mgle…”, która jest efektem konkursu zorganizowanego przez Dzielnicę Śródmieście i Młodzieżowy Domu Kultury im. Wł. Broniewskiego w ramach Śródmiejskiego Festiwalu Młodych Talentów 2009/2010.

Wśród laureatów znajduje się uczennica naszego gimnazjum Magda Rusiecka.

Uczniowie biorący udział w konkursie mieli możliwość uczestnictwa w warsztatach i pracy pod okiem instruktorów. Powstał również katalog, w którym oprócz nagrodzonych zdjęć śródmiejskich uczniów zaprezentowana została twórczość Edwarda Hartwiga, wybitnego fotografika, z okazji 100-lecia jego urodzin.

Zorganizowanie wystawy w naszej szkole było możliwe dzięki uprzejmości p. dyrektor MDK im. Wł. Broniewskiego Honoracie Waszkiewicz oraz pani Zofii Rajskiej, babci Joasi Gołąbek z kl. 4, którym serdecznie dziękujemy.

Kinga Jackl