KIERMASZ ANIOŁKOWY

To już po raz dziesiąty przez cały listopad w świetlicy robimy aniołki. W tym roku będą one sprzedawane na kiermaszu. Ceny aniołków będą różne, w zależności od wkładu pracy twórców.

Forma naszej akcji została zmieniona po rozmowach z dziećmi, które chciałyby nabyć aniołki przez siebie wybrane. Loteria nie dawała tej możliwości.

Na kiermaszu będzie można kupić: aniołki do zawieszenia, do postawienia, broszki aniołkowe, breloczki z aniołkiem przynoszącym szczęście i inne piękne anioły wykonane przez dzieci, nauczycieli oraz rodziców.

Nasz kiermasz rozpoczynamy 1 grudnia o godzinie 14.30.

Zapraszamy wszystkich do zakupienia aniołka. Uzyskane pieniądze tradycyjnie wpłacimy na konto Warszawskiego Hospicjum dla Dzieci.

Bardzo dziękujemy Pani Monice Częścik, za podarowanie nam elementów niezbędnych do wykonania aniołków.

Małgorzata Wiśniewska

Magdalena Nemś