Szanowni Państwo!

25 czerwca 2010 r. zapraszamy na zakończenie roku szkolnego:

Rodziców uczniów Gimnazjum o godz. 10.00 do naszej Szkoły,

Rodziców uczniów Szkoły Podstawowej o godz. 12.00 do Teatru Capitol, gdzie po części oficjalnej odbędzie się przedstawienie „Nietoperze i wampiry” przygotowane przez grupę teatralną naszych uczniów, prowadzoną przez p. Ewę Kochańską.

Prosimy, by uczniowie byli w strojach galowych.

* Drodzy Rodzice! Ponieważ żywioł powodzi dotknął wiele szkół, w tym także szkołę STO w Jaśle, środowisko szkół STO chce pomóc w przeprowadzeniu kosztownego remontu. W imieniu wszystkich nauczycieli z naszej szkoły zwracam się do Państwa z serdeczną prośbą, aby finanse, które rozważali państwo przeznaczyć na kwiaty z okazji zakończenia roku, przekazać na pomoc dla szkoły w Jaśle. W szkole już w czwartek 24.06. będzie przygotowana puszka, do której będzie można wrzucać pieniądze. Cała kwota będzie wpłacona na utworzone przez STO konto „Pomoc dla Jasła”. Bardzo dziękujemy!

* Zgodnie z ustaleniami przekazanymi w jednym z listów, za ostatnią część kwoty (1484,50 zł), którą uzyskaliśmy w czasie jesiennego pikniku, zakupiliśmy słowniki, lektury do biblioteki, wydawnictwa związane z Rokiem Chopinowskim i nowości polskiej literatury dziecięcej. Lista zakupów do wglądu w sekretariacie. Bardzo dziękuję naszemu Rodzicowi – p. Magdalenie Sykulskiej za pomoc w zakupie książek.

* Informację o podręcznikach przekażą  Państwu wychowawcy do końca roku szkolnego, a od 30 czerwca lista podręczników będzie dostępna na stronach internetowych naszych szkół.

* W czasie wakacji szkoła będzie czynna w następujących godzinach:

od 28 czerwca do 9 lipca   9.00 – 13.00
od 17 sierpnia                  9.00 – 13.00

* 30 czerwca rozpoczyna się w szkole remont.

* Jak co roku, pod koniec sierpnia, otrzymają Państwo drogą mailową list dotyczący spraw organizacyjnych związanych z nowym rokiem szkolnym.

Pozdrawiam serdecznie
i życzę słonecznych wakacji