„Wampiry i nietoperze”, czyli uczniowie sami o sobie w najnowszej premierze naszego szkolnego teatru.

Nie jest dobrze: spóźnienia, opuszczanie zajęć, chodzenie w czasie lekcji na castingi, donoszenie na kolegów, okłamywanie nauczycieli, wagary w kinie „Femina”, czytanie książek o wampirach...to tylko niektóre z długiej listy grzechów, do których przyznali się wychowankowie naszej szkoły.... Wiele nie ryzykowali, bo oceny prawie już zatwierdzone. Odśpiewali także w majestacie Dyrekcji, Nauczycieli oraz przybyłych Rodziców nieoficjalny hymn szkoły. Oto fragment:

My jesteśmy wampirami

Wysysamy przyjemności,

Się żywimy atrakcjami,

Połykamy je w całości.

Obowiązki poczekają.

Szkoła nie jest żaden zając,

W kinie nowy film dziś dają.

Kto jest ciekaw, co jeszcze strasznego wydarzyło się w czasie przedstawienia, dnia 9 czerwca, jak skończyła się historia Belli i Edwarda ze „Zmierzchu” oraz jakich sztuczek używają czasami zdesperowani nauczyciele – niech zajrzy na naszą stronę do galerii zdjęć.

Ewa Kochańska