Harmonogram na czerwiec

 

8 czerwca        Konkurs poezji ks. Twardowskiego, 3 osoby z kl. 5 - odp. p. A. Łącka

9 czerwca        Dzień Twórczy dla G - odp. p. M. C-Lewińska, p. A. Grzywacz

9 czerwca        Przedstawienie kl. III-IV pt. „Nietoperze i wampiry” godz. 12.00 - odp. p. E. Kochańska

10 czerwca      III Zawody pływackie o Mistrzostwo SP i G nr 16 STO – odp. p. T. Wójcik, p. A. Kropiewnicka

10 czerwca      II Edycja konkursu Ars et Fortuna – odp. p. D. D-Marel, p. M. Waracki

10 czerwca      Rekrutacja do klas 4, 5, 6 SP, godz. 15.30 – odp. dyr.

11 czerwca      Zajęcia w Studio Puka pt: „Dziadek czas” kl. 2 – odp. p. A. K-Zaremba

15 czerwca      Kazimierz III Wielki 1310-2010, Prelekcja multimedialna dla G i kl. 6, godz. 10.00 - odp. p. M. Waracki;

15 czerwca      „Młodzi Głosują” – Młodzieżowe Wybory Prezydenckie w Gimnazjum, godz. 13.30-14.00  – odp. p. M. Waracki

15-18 czerwca Zielona Szkoła kl. 4 i 5 o charakterze survivalowo-integracyjnym w Serplicach – odp. p. G. Kańska i p. E. Markiewicz

17 czerwca      spotkanie informacyjne dla uczniów i rodziców przyjętych do kl. 1, godz. 17.30 – odp. dyr.

18 czerwca      Dzień Francuski w G, odp. p. Karmena

21 czerwca      Przedstawienie „Balladyny” kl. 6, godz. 9.00 dla uczniów kl. 1-5, godz. 17.30 dla Rodziców – odp. p. A. Łącka

22 czerwca      Kiermasz „Książka na wakacje”, godz. 15.00-17.00- odp. p. S. M-Poniatowska

25 czerwca    Zakończenie roku

Poza tym:

8 czerwca        kl. II G – warsztaty w kinie Muranów

9 czerwca        kl. I, III G – warsztaty w kinie Muranów

17 czerwca      Przedstawienie „Szewczyk Dratewka” w teatrze Guliwer, kl. 2 - odp. p. A. K-Zaremba

21 czerwca      kl. 5 - warsztaty filmowe w kinie Muranów

22 czerwca      kl. 1 - Teatr Baj, spektakl „Zaczarowane wycinanki” – odp. p. S.M-Poniatowska

Wychowanie do życia w rodzinie kl. 6 SP i I-III G, odrębny grafik - odp. p. I. Pohorecka

Wydarzenia związane z zakończeniem II semestru

9 czerwca        Rady klasyfikacyjne, godz. 14.00 SP, godz. 16.00 G

10 czerwca      Egzamin klasyfikacyjny z WF, basen – odp. p. T. Wójcik, p. A. Kropiewnicka

11 czerwca      Egzamin klasyfikacyjny z WF, sala gimn. – odp. p. T. Wójcik, p. A. Kropiewnicka

16 czerwca      Rada zatwierdzająca w SP, godz. 15.00

21 czerwca      Rada zatwierdzająca w G, godz. 15.00

21 czerwca      Przekazanie ocen opisowych ze wszystkich przedmiotów uczniom klas 1-6

do 24 czerwca Przekazanie opinii uczniom kl. I-II G poprzez dziennik Librus

 


Galeria | Archiwum