29 maja spotkaliśmy się na pikniku z okazji Święta Mamy i Taty. Tradycyjnie dopisała nam pogoda i dobre humory. Dzieci mogły złożyć życzenia Rodzicom korzystając z poczty piknikowej prowadzonej przez klasę 3. Można było poszaleć z długimi jak węże balonami. Tym stoiskiem opiekowali się Rodzice z 1 klasy. Odbył się też wyścig kapsli. Zwyciężył Mikołaj z 1 klasy. Chłopcy z kl. 4 zorganizowali „loty-samoloty”, a dziewczynki Quiz wiedzy rodzinnej. Na dużym boisku rozgrywały się mecze w ringo, a od godz. 12 boisko należało do siatkarzy. Zawodnikami drużyn byli ojcowie i nauczyciele.

Dużo wesołej zabawy było przy stoisku 5 klasy, gdzie trzeba było z zawiązanymi oczami, dorysować osiołkowi ogon. Wszyscy mogliśmy zobaczyć występ uczniów 1 klasy, recytujących wiersze Danuty Wawiłłow. Klasa 2 zaprezentowała zabawne przedstawienie pod tytułem „Jak Wam się podoba?”. Ewa i Nina zaśpiewały piosenkę po hiszpańsku. Nasze taneczne rodzeństwo, Zosia i Staś Klimaszewscy, zaprezentowali się w tańcach latynoamerykańskich. Mocnego rocka zagrał zespól z 6 klasy.

Wszystko było dedykowane Rodzicom. Żebyśmy nie byli głodni, zadbały Mamy: Igora, Stasia, Karola i Tata Olgi. Placki ziemniaczane smażone przez Rodziców z 6 klasy były przepyszne. Można było się wzmocnić wspaniałymi koktajlami, serwowanymi przez Rodziców z 4 klasy. Ignacy z klasy 5 wraz z Mamą częstowali pachnącym popcornem.

Było kolorowo, radośnie i sportowo!

Małgorzata Wiśniewska

Zapraszamy do piknikowej galerii...