„Filiżanki”

Zagadka wyjaśniona! Już wiemy, kto ukradł filiżanki!

19 maja uczniowie klasy 1 i 2 zaprezentowali mrożącą krew w żyłach historię kryminalną pt.”Filiżanki”. Widzowie, uczniowie i nauczyciele naszej szkoły oraz rodzice młodych aktorów, naocznie przekonali się, że sprawcami całego zamieszania było czterech zamaskowanych złodziei.  Wtargnęli nocą do salonu państwa Kowalskich i „uprowadzili” zabytkową porcelanę. W ujęciu przestępców kluczową rolę odegrała mucha. Wyjaśniło się również, że Filiżanki, wcale nie zabytkowe, lecz zakupione na Stadionie, to ukochane Czajniczków, którymi okazali się zdemaskowani podczas rozprawy sądowej złodzieje. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie można zobaczyć naszych utalentowanych artystów, kolorową scenografię oraz ujęcia zakulisowe.