MASZ TĘ MOC - książeczka o koronawirusie dla dzieci

Szanowni Rodzice,

Drogie Uczennice i Drodzy Uczniowie,

z przyjemnością dzielimy się informacją umieszczoną na stronie Wydawnictwa Olesiejuk i zachęcamy do wspólnej lektury polecanego tytułu.

Kochani! Bardzo miło oddać w Wasze ręce darmową książkę elektroniczną, którą stworzyło wiele wspaniałych osób całkowicie za darmo. Nie myli Was wzrok - zilustrowała ją Ewa Podleś, którą znacie z naszych książeczek. My także wsparliśmy to przedsięwzięcie i teraz przekazujemy jego owoc Wam. Książka jest dla dzieci i dla tych, którzy potrzebują wytłumaczyć najmłodszym w sposób jasny, zrozumiały i przede wszystkim spokojny czym jest koronawirus i co robić, by się przed nim ustrzec.

Jednocześnie mamy do Was prośbę, drodzy Czytelnicy, Rodzice, Nauczyciele, Ciocie, Wujkowie, Bracia, Siostry - wszyscy! Zależy nam, by książka poszła w świat i by absolutnie każda osoba, która jej potrzebuje, miała świadomość, że istnieje taka inicjatywa.

POBIERZ DARMOWĄ KSIĄŻECZKĘ - TUTAJ!!!