Piknik szkolny

Piknik jesienny był fantastyczny. Dopisała pogoda, uczestnicy, humory, goście.

Odbył się pokaz tańca nowoczesnego przygotowany przez dziewczynki z kl.4, mecz unihokeja, nauka żonglerki prowadzona przez prawdziwego magika, wyścigi kapsli, i nauka tańca, którą poprowadziła profesjonalna instruktorka. Można było uczestniczyć w spotkaniu klubiku filozoficznego lego-logos, samemu zrobić ogromną bańkę mydlaną, złożyć orgiami, ułożyć sobie szałową fryzurę, z której dochód przeznaczony został, tradycyjnie, na rzecz Warszawskiego Hospicjum dla dzieci. Rodzice z kl. 4 przygotowali bardzo sympatyczną niespodziankę dla Rodziców z kl. 1, Rodzice z kl. 1 złożyli uroczyste ślubowanie.

Stoły wprost uginały się pod ciężarem pysznych potraw przygotowanych przez rodziców i uczniów z każdej klasy – były naleśniki, gorąca czekolada, cocktaile, sałatki…

Kiermasz i aukcja domowych przetworów były nadzwyczaj udane – niektóre z przetworów wyglądały jak małe dzieła sztuki kulinarnej.

…a to tylko część atrakcji, którą uwiecznili na taśmie filmowej nasi Gimnazjaliści.