Szanowni Rodzice!

Bardzo dziękujemy za przekazanie 1% podatku dochodowego na nasze Koło (właściciela szkół), które posiada status organizacji pożytku publicznego.

W roku 2008 otrzymaliśmy od Państwa 58816 zł, w roku 2009 - 62333 zł. Jesteśmy zaszczyceni Państwa zaufaniem i chęcią wsparcia działalności. Uzyskane fundusze w całości są przeznaczone na rozwój bazy naszych szkół i tym samym poprawę warunków nauki naszych dzieci. W tym roku zakupiliśmy m.in. nowoczesną tablicę interaktywną. Pozostałe środki zgromadzone na koncie Koła czekają na kolejne inwestycje – w planie rozbudowa.

W związku z nadchodzącym okresem składania zeznań rocznych chciałybyśmy zwrócić się do Państwa, kolejny raz, z prośbą o przekazanie 1% podatku na nasze Koło. Z ulgi mogą skorzystać wszyscy, w tym również ryczałtowcy, podatnicy liniowi i osoby osiągające dochody z kapitałów pieniężnych np. z giełdy. Wystarczy do zeznania podatkowego wpisać nazwę organizacji (Samodzielne Koło Terenowe nr 26 Społecznego Towarzystwa Oświatowego), KRS (0000060329) i kwotę (nie więcej niż 1% podatku).

Resztą zajmie się urząd skarbowy.

Łączymy wyrazy wdzięczności oraz życzenia wszelkiego dobra w Nowym Roku.

Z szacunkiem

Beata Wiśniewska-Tomczak - Dyrektor Szkoły