Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2018/2019

W słoneczne przedpołudnie 3 września 2018 r. uroczyście zainaugurowaliśmy nowy rok szkolny. A właściwie – wskoczyliśmy w nowy rok szkolny! Dla pierwszoklasistów i ósmoklasistów to zupełnie wyjątkowe wydarzenie – ci najmłodsi przyszli do szkoły po raz pierwszy, a ci starsi już w czerwcu pożegnają się ze szkołą.

W setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę spotkanie rozpoczęliśmy odśpiewaniem hymnu narodowego. Pani dyrektor Beata Wiśniewska-Tomczak z uśmiechem przywitała wszystkich uczniów i ich rodziców oraz nauczycieli i pracowników szkoły, a do jej życzeń udanej nauki i pracy dołączyła się pani prezes Marzenna Zapalska. Bracia - Wojtek z kl. 1 i Adam z kl. 4 - powiedzieli również kilka zdań na dobry początek. Po części oficjalnej uczniowie wraz z wychowawcami udali się do klas, aby po wakacjach z nową energią przygotować się do kolejnych dziesięciu wspólnych miesięcy.

SMP