Zielona szkoła kl. 2

W dn. 16-18 maja 2018 r. klasa 2 wraz z p. Beatą G-Sz. i p. Małgosią W. spędzała miło czas w zielonej szkole w Zakątku Gongolina.

16 maja 2018 roku pojechaliśmy całą klasą do zielonej szkoły do Gongoliny.

Pierwszego dnia po rozpakowaniu bagaży mieliśmy zajęcia z łucznictwa. Prowadziła je mistrzyni olimpijska. Pani uczyła nas, jak strzelać z łuku. Udało mi się nawet jeden raz strzelić w sam środek tarczy! Po obiedzie mieliśmy zajęcia z młotkiem i drewnem. Na szczęście nikt nie przytłukł sobie palca…

Następnego dnia w trakcie zajęć z leśniczym poszliśmy do lasu, ale tylko na chwilę, bo złapał nas ogromny deszcz.

W trakcie zajęć ceramicznych robiliśmy z gliny sowy. Wszystkie zajęcia bardzo mi się podobały.

Antek Po.

Zielona szkoła to była wspaniała przygoda. Ucieszyłem się bardzo, kiedy mogliśmy bawić się na dworze, gdy padał deszcz.

Ciekawe było spotkanie z leśniczym, choć mówił to samo co w zeszłym roku. Spotkaliśmy kilka zwierząt, a dla mnie najfajniejszy był paw.

Miło wspominam wspólne nocowanie z kolegami w jednym pokoju.

Natan

Po śniadaniu chłopcy bawili się wodą i piaskiem. Gdy szliśmy na obiad, spotkaliśmy Lakiego.

Laki jest psem. Bardzo go polubiliśmy.

Gabriela

W maju klasa 2 była w zielonej szkole w Gongolinie.

Na początku nadaliśmy nazwy naszym pokojom : TNT*4, AFA, Między nami dziewczynami i Pokój bogiń kwiatów.

Robiliśmy: drewniane totemy, strzelaliśmy z łuku, lepiliśmy z gliny i zwiedzaliśmy zagrodę.

W zagrodzie były: kury, owce, krowy, koty, kozy, indor, paw, króliki, pies i kurczaki.

Na wyjeździe bawiłem się bardzo dobrze.

Xawery