Wernisaż wystawy w „16”

Za nami 5. edycja konkursu plastycznego, który nasza społeczność organizuje dla młodych artystów z publicznych i niepublicznych warszawskich szkół. W tym roku nadesłano 552 prace z aż 56 szkół! Temat "Widziane oczami biedronki" okazał się bardzo inspirujący, prace były na bardzo wysokim poziomie.

Nagrody otrzymało 6 uczniów, 33 prace zostały wyróżnione udziałem w wystawie, 4 nauczycieli otrzymało podziękowania za przygotowanie szczególnie wyróżniających się zestawów prac uczniów.

7 maja odbył się wernisaż z udziałem autorów wyróżnionych i nagrodzonych prac, nauczycieli i rodziców. Prace są naprawdę piękne! Wystawa w szkole potrwa do 15 czerwca.

Bardzo dziękuję pani Irenie Downarowicz – głównej pomysłodawczyni całego wydarzenia, naszym nauczycielom – pani Magdalenie Cegłowskiej-Lewińskiej, pani Monice Pastuszak-Sherpherd i panu Emilowi Pajnowskiemu za pomoc w organizacji konkursu oraz ZG STO za dofinansowanie, dzięki któremu uczniowie otrzymali sympatyczne nagrody.

Beata Wiśniewska-Tomczak

Dyrektor ZS nr 16 STO