Czerwiec 2018

                          

1 czerwca

Dzień wolny

4 czerwca

Niespodzianka w świetlicy z okazji Dnia Dziecka od godz. 14.00

4-8 czerwca

Kl. 5 – zielona szkoła – Brenna – odp. p. E. Grabowska-Borowa

Kl. 6 - zielona szkoła - Bieszczady - odp. p. M. Waracki

5 czerwca

Plener artystyczny kl. 7 i G w Centrum Promocji Kultury przy ul. Podskarbińskiej, godz. 9.00-15.30 – odp. wychowawcy

6 czerwca

Kl. 3 na spektaklu „Florka. Bezpieczeństwo w sieci”, godz. 10.00-13.00 – odp. p. pedagog, p. S. Mroczek-Poniatowska

6 czerwca

Rada Nauczycieli Klasyfikacyjna kl. 1-3, godz. 15.00 – odp. p. Dyrektor

6-8 czerwca

Kl. 7 – zielona szkoła – Trójmiasto – odp. p. T. Wójcik i p. J. Jaworska

7 czerwca     

        Wernisaż konkursu plastyczego "Widziane oczami biedronki",

         godz. 11 w pracowni plastycznej, odp. p. I. Downarowicz,

         p. Dyrektor

         ____________________________________

Spotkanie dla przyszłych pierwszoklasistów i ich rodziców, godz. 17.00 – odp. p. Dyrektor

11 czerwca

Kl. 1 warsztaty w ramach programu Muzeum Dźwięku w Muzeum Etnograficznym, godz. 11.15 – odp. p. A. Komorowska-Zaremba

12 czerwca

Przedstawienia koła teatralnego w sali świetlicy:

kl. 3 i 4 „Superstar” – godz. 16.30,

kl. 5 „Magiczne miejsce” – godz. 17.00,

kl. 6 „Śluby panieńskie” – godz. 17.30

Odp. p. A. Ciejek

12 czerwca

Kl. 3 – zajęcia nt. Dnia Dziecka i Praw Dziecka poprowadzi Babcia uczennicy

13 czerwca

Rada Nauczycieli Klasyfikacyjna kl. 4-7 godz. 15.45, G godz. 17.30 – odp. p. Dyrektor

13 czerwca

Kl. 1 - wyjście do Teatru Lalka na spektakl „Krzesiwo”, godz. 10.10  – odp. p. A. Komorowska-Zaremba

13 czerwca

Warsztaty dla rodziców na temat bezpiecznego korzystania z multimediów - prowadzenie – M. Dziurzyńska z Fundacji Edukacji Społecznej, odp. p. I. Pohorecka, zajęcia z WDŻ, terminy w ustaleniu kl. 6, 7, G

14 czerwca

Kl. 6 w Zamku Królewskim „Śladami Alchemii”, godz. 8.45-11.30 – odp. p. E. Kietlińska-Zaleska

14 czerwca

Szkolne Zawody Pływackie kl. 1-3, godz. 14.30 –16.00  odp. p. A. Kropiewnicka, p. T. Wójcik

18 czerwca

Kl. 3 -  spotkanie z językoznawcą z Rady Języka Polskiego

18 czerwca

Rada Nauczycieli Zatwierdzająca SP godz. 15.00, G godz. 16.30 – odp. p. Dyrektor

20 czerwca

Konferencja „Zarządzanie i przywództwo” – udział p. Dyrektor

21 czerwca

Kl. 3 w Teatrze Syrena „Dzieci z Bullerbyn” – odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

21 czerwca

Przywitanie pierwszego dnia lata – odp. świetlica

22 czerwca

Zakończenie roku szkolnego – odp. p. Dyrektor, wychowawcy, świetlica – godz. 9.30

27 czerwca

Rada Nauczycieli Podsumowująca r. szk. 2017/2018, godz. 11.00 – odp. p. Dyrektor


Galeria | Archiwum