Szkolne spotkanie świąteczne

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia, jak co roku, dyrekcja, uczniowie wszystkich klas SP i G, nauczyciele oraz zaproszeni goście spotkali się na wspólnym kolędowaniu. Świąteczny nastrój zapewniły nam pięknie udekorowane stoły, za co dziękujemy paniom Małgosi, Monice i Magdzie.

Pani Dyrektor Beata Wiśniewska-Tomczak przedstawiła zebranym kilka ciekawostek o kolędach, usłyszeliśmy też ciepłe życzenia od uczennic. Każda klasa przy akompaniamencie p. Ani E. zaintonowała wybraną kolędę, a pozostali włączali się do śpiewu. Głośne, radosne wykonanie ulubionych świątecznych pieśni z pewnością było słychać poza murami szkoły! Pani Prezes Marzenna Zapalska podziękowała za tak wyjątkowe spotkanie.

Na zakończenie pani Wicedyrektor Agnieszka Nowińska-Samsel złożyła wszystkim życzenia i zaprosiła na świąteczny poczęstunek, czyli pachnące mandarynki i makowce.

SMP