Kl. 2 w Filharmonii

      

 

(źródło fot.: www.filharmonia.pl)

 

 

   

Byłem w Filharmonii  na koncercie pod tytułem “Z piosenką na ustach”. Koncert odbył się z okazji Dnia Niepodległości. Występowali artyści Wojska Polskiego. Śpiewali pieśni patriotyczne z dawnych czasów. Najlepiej zapamiętałem postać białego orła. Była to też okazja do pozwiedzania całego budynku filharmonii. Polecam wszystkim wybrać się na następny koncert w Filharmonii.  

Xawery E., kl.2

 

W niedzielę byłam na koncercie Zespołu Wojska Polskiego. Podobało mi się jak żołnierze i panie tańczyli w parach. Na koncercie słuchałam pieśni patriotycznych. Widziałam piękne stroje. Najbardziej podobał mi się strój pani przebranej za orła.

Matylda, kl.2

 

W dniu 12.11.2017 r. byłem w Filharmonii Narodowej na koncercie z okazji Święta Niepodległości.  Występował Zespół Artystyczny Wojska Polskiego. Grała orkiestra, śpiewał chór i soliści. Artyści również tańczyli. Wykonywali utwory Wieniawskiego, Moniuszki i Chopina. Czułem się jakbym był przy ich tworzeniu i uczestniczył w marszu żołnierzy w trakcie wojny. Najbardziej podobało mi się jak artyści śpiewali pieśń: „My, Pierwsza Brygada”.

Tomasz K., kl.2

 

W niedzielę 12 listopada byłem w Filharmonii Narodowej na koncercie pod tytułem „ Z piosenką na ustach”. Narodowy Chór Wojska Polskiego śpiewał pieśni patriotyczne i piosenki legionowe. Najbardziej podobało mi się wykonanie utworu „My, Pierwsza Brygada”.

Antoni Po., kl.2


Filharmonia Narodowa „Z piosenką na ustach”

Koncert przedstawiał historię Polski. Wystąpili tancerze, orkiestra, śpiewacy i pani która opowiadała o wydarzeniach z historii Polski.

Gabriela, kl.2

 


Galeria | Archiwum