Listopad 2017

                     

1 listopada

Uroczystość Wszystkich Świętych – dzień wolny

6 listopada

XXIII Ogólnopolski Konkurs Historyczny „Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1887 – 1922. O Niepodległość i granice Rzeczypospolitej”, godz. 13.00-14.30, uczestnicy: 3 uczniów – odp. p. M. Waracki

6 listopada

Kl. 7 w Zamku Królewskim – lekcja muzealna pt. „Klasycyzm”, godz. 12.30 – odp. p. M. Waracki

7 listopada

„Prawne aspekty ochrony dzieci” – konferencja, org. fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – udział p. Dyrektor

8 listopada

Dzień otwarty

8 listopada

Olimpus z j. angielskiego, udział: 29 uczniów – odp. p. J. Jaworska, p. E. Markiewicz

9 listopada

Kl. 3 w Zamku Królewskim – lekcja muzealna pt. „Spotkanie z bohaterami Starego Testamentu, wyjście godz. 9.00 – odp. p. S. Mroczek-Poniatowska

9 listopada

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej – udział kl. 7, II-III G, org. ZS 16 STO – odp. p. T. Wójcik

10 listopada

SPiN DAY w Centrum Nauki Kopernik od godz. 9.00 – udział uczniów: kl.  5 - 1 os., kl. 6. - 3 os., kl. III G - 1 os. – odp. p. A. Baran

10 listopada

Święto Niepodległości – spotkanie dla wszystkich klas o godz. 11.00 organizuje kl. 6 – odp. p. M. Waracki

10 listopada

OJAG test – etap szkolny, godz. 11.50-12.45, udział: kl. 7 – 5 os. – odp. p. J. Jaworska

11 listopada

Święto Niepodległości

12 listopada

(niedziela)

Kl. 2 – wyjście rodzinne do Filharmonii, koncert pt. „Z piosenką na ustach”, godz. 14.00 – odp. B. Górka-Szczepanek

14 listopada

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna, udział 17 osób – odp. p. A. Łącka

15 listopada

Kl. 1 – Międzynarodowy Festiwal Sztuki opowiadania „Latający kufer”, wyjście o godz. 9.00 – odp. A. p. Komorowska-Zaremba

15 listopada

Konkurs Polonistyczny kuratoryjny, udział 2 osób z kl. 7 – odp. p. A. Łącka

16 listopada

Konkurs Bóbr z zakresu technologii informatycznej dla kl. 2 i 3, godz. 12.00-13.00 – odp. p. M. Hordejuk, p. B. Górka-Szczepanek

16 listopada

Kl. 4 i 6 – zajęcia profilaktyczne ze strażą miejską – Rowerowy ruch drogowy, godz. 9.00 - 11.40 – odp. p. E. Pajnowski

17 listopada

Konkurs Matematyczny kuratoryjny, udział 9 osób z kl. 5-7 – odp. p. A. Baran

17 listopada

Kl. 6 i 7 – BAKCYL – lekcja o finansach, prowadzenie: wolontariusze z sektora bankowego – odp. p. A. Baran

17 listopada

VI Forum KMO w Centrum Nauki Kopernik – udział p. A. Baran, p. A. Komorowska-Zaremba

20 listopada

Kurs pierwszej pomocy III stopnia, godz. 17.30-20.30, udział rodziców – odp. p. Dyrektor

21 listopada

Konferencja „Profilaktyka przemocy” – org. fundacja Dajemy Dzieciom Siłę – udział p. Dyrektor

21 listopada

Kl. 1-3 – wycieczka do Karolina na koncert zespołu Mazowsze i warsztaty z tańca ludowego, godz. 9.00-13.00 – odp. wychowawcy

22 listopada

Konkurs matematyczny Alfik dla kl. 2-7 – odp. p. A. Baran

24-26 listopada

Konferencja Programowa STO Transformacja/Integracja/Rozwój – udział: p. Prezes SKT nr 26 STO, p. Dyrektor

28/29 listopada

Międzyszkolny turniej koszykówki dziewcząt i chłopców, kl. 7, II-III G – odp. p. T. Wójcik, p. A. Kropiewnicka

29 listopada

Rada Szkoleniowa ZS – odp. p. Dyrektor


Galeria | Archiwum