Jesienna edycja Grand Prix Parkofrajdy w Biegach Przełajowych

14 października w Parku Górczewska na warszawskich Jelonkach odbyła się Jesienna edycja Grand Prix Parkofrajdy w Biegach Przełajowych. Tym razem naszą szkołę reprezentowała nieliczna, lecz ambitna grupka uczniów i rodziców. Nasi zawodnicy wywalczyli sześć medali.
Najlepiej w swoich kategoriach wystartowali: Ziemowit z kl. 1 i Joachim z kl. II G. Chłopcy zdobyli złote medale. Srebrny medal wywalczyła Matylda z kl .6 i Pan Przemysław - tata Ziemowita. Brązowy medal zdobył Kornel z kl. 4. Na zakończenie zawodów wystartowały sztafety rodzinne, wśród których na trzecim miejscu dobiegli bracia Janek i Joachim z tatą. Na dalszych miejscach tym razem dobiegli Krzyś z kl. 3 i Dominik z kl. 5.
Serdecznie gratulujemy wszystkim startującym zawodnikom i zapraszamy na kolejne zawody.