Spotkanie świąteczne

Tegoroczne spotkanie świąteczne w naszej szkole było szczególne. 18 grudnia spotkaliśmy się w świetlicy – wszyscy razem – od najmłodszego pierwszaka po poważnych gimnazjalistów. Półmrok, rozświetlona choinka tworzyły tak lubiany przez wszystkich nastrój. Pierwsze dźwięki kolędy zagranej na skrzypcach przez Aleksandra z kl. 4 i fragment  ewangelii przeczytany przez Stasia z kl. 3 wyciszyły wszystkich. Zrobiło się naprawdę uroczyście! Potem wspólnie śpiewaliśmy kolędy przy akompaniamencie pani Agnieszki. Janek z kl. 5 przeczytał dowcipny tekst o składaniu życzeń, a Ewa i Karolina z kl. III gimnazjum złożyły je wszystkim uczniom i nauczycielom.

Wiele radości sprawiły wszystkim kosze ze smakołykami. Zanieśliśmy je do klas i tam – po złożeniu sobie życzeń – świętowaliśmy przy makowcu, pierniku i mandarynkach.

Każdy zaniósł do domu świąteczny opłatek z życzeniami od pani Dyrektor.

To było niezapomniane spotkanie!

Uczniowie kl. 5