Zakończenie roku szkolnego 2016/2017

23 czerwca 2017 r. oficjalnie pożegnaliśmy się na dwa miesiące ze szkołą! Oficjalnie, co nie znaczy, że było tylko poważnie. Ponieważ tego dnia tatusiowie obchodzili swoje święto, Julia z kl. 1 w muzycznym prezencie od nas wszystkich zaprezentowała dwie piosenki. Nie tylko tatusiowie byli zachwyceni! Pani Dyrektor podziękowała zebranym za dziesięć miesięcy wspólnej pracy, następnie wychowawcy wręczyli swoim uczniom świadectwa. Rozdano też wiele nagród, wyróżnień i dyplomów za wybitne osiągnięcia w konkursach. Na szczególne uznanie za pozytywne zmiany zasłużył Max z kl. 6, natomiast klasa 4 otrzymała tort za najwyższą średnią. Wzruszającym akcentem było uhonorowanie Pana Edwarda za całokształt 25-letniej pracy w naszej szkole – owacje na stojąco mówią o naszej ogromnej sympatii wobec Pana Edwarda. Po raz kolejny mogliśmy też przekonać się o wielkim zaangażowaniu rodziców w życie szkoły, którzy systematycznie dbają o rozwój tego ważnego dla nas miejsca.

Nie zabrakło również małego tanecznego show w wykonaniu zespołu z kl. 3. Pod kierownictwem naszej nieocenionej p. choreograf – Pani Moniki P-Sh. – dzieci przygotowały pokaz do piosenki z nowego musicalu, który bardzo spodobał się publiczności.

Na zakończenie spotkania Pani Dyrektor życzyła wszystkim wspaniałych wakacji, po czym nadszedł czas na rozmowy, podziękowania i serdeczności w mniejszych grupkach.

Do zobaczenia we wrześniu!

SMP